لطفا چند لحظه صبر کنید .

مناسبت روز
انتخابات
مناسبت سال
مهار تورم و رشد تولید
آمار سایت
  • آنلاین : 8
  • امروز : 287
  • دیروز : 256
  • این ماه : 543
  • ماه گذشته : 6585
  • بازدید کل : 619021
نظرسنجی
تعداد آراء : 41
به خدمات ارائه شده توسط مدیریت امور عشایر در سال 1401 چه امتیازی می دهید؟
تاریخ درج: 1401/8/18    /  شماره خبر: 656   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

روابط عمومی

مدیرکل امور تعاونی‌های سازمان امور عشایر ایران: تعاونی‌های عشایری بازوان اجرایی سازمان امور عشایر هستند

مدیرکل امور تعاونی‌ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر، اتحادیه و تعاونی‌های عشایری را بازوان اجرایی این سازمان برشمرد
 

به گزارش  روابط عمومی امور عشایر بوشهر، مجمع عمومی اتحادیه شرکت های تعاونی عشایری استان بوشهر روز چهارشنبه 18 آبان با حضور مدیرکل دفتر امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران برگزار شد.

مدیرکل دفتر امور تعاونی‌ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران در این نشست اتحادیه ها و تعاونی‌های عشایری را به عنوان بازوان اجرایی این سازمان امور عشایر برشمرد و گفت: وجود اتحادیه ها و تعاونی های عشایری که صد درصد جامعه هدف را تحت پوشش خود دارند ظرفیت مناسبی است که ضمن رفع نیازهای جامعه عشایری می توانند در قالب تعاونی به فعالیت اقتصادی بپردازند.

رضا بیات بر تعیین وضعیت سرگروه های عشایری در اسرع وقت و برگزاری مجمع عمومی و مجمع فوق العاده شرکت های تعاونی عشایری در سال جاری تاکید کرد.

در پایان این مجمع، صورت مالی سال های 1399 و 1400 اتحادیه و شرکت های تعاونی عشایری استان بوشهر تصویب و هیئت مدیره جدید برای مدت سه سال و بازرس برای مدت یک سال  انتخاب شدند. بوشهر دارای یک اتحادیه و 8 شرکت تعاونی عشایری  می باشد.نظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها