لطفا چند لحظه صبر کنید .

مناسبت روز
مناسبت سال
شعار سال
آمار سایت
  • آنلاین : 1
  • امروز : 52
  • دیروز : 176
  • این ماه : 2015
  • ماه گذشته : 4599
  • بازدید کل : 521601
نظرسنجی
تعداد آراء : 5
به خدمات ارائه شده توسط مدیریت امور عشایر در سال 1400 چه امتیازی می دهید؟
تاریخ درج: 1401/2/23    /  شماره خبر: 635   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

روابط عمومی

نماینده ویژه وزیر جهاد کشاورزی در استان گلستان:

پاپی زاده نماینده ویژه وزیر جهاد کشاورزی در استان گلستان گفت: تامین نهاده مورد نیاز تولید و کالاهای اساسی صورت گرفته و هیچ دغدغه ای در تامین مرغ و تخم مرغ مورد نیاز کشور در ماه های آینده نخواهیم داشت.
 

 به گزارش روابط عمومی مدیریت امور عشایر استان بوشهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران ، نخستین جلسه ستاد مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه های استان گلستان با حضور عباس پاپی زاده نماینده ویژه وزیر جهاد کشاورزی، استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی این استان در محل استانداری برگزار شد.
نماینده ویژه وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر ایران در حاشیه این نشست در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما اظهار داشت: با توجه به اینکه طرح مردمی سازی یارانه ها با دستور رئیس جمهور محترم در حال اجرا است از ماه های گذشته برنامه ریزی خوبی در تولید و تامین کالاهای اساسی بخصوص در تامین مرغ و تخم مرغ مورد نیاز کشور تامین نهاده بسیار مناسبی انجام شده است.
پاپی زاده افزود: جوجه ریزی که برای تولید ماه های آینده لازم است به اندازه کافی انجام شده با این پیش بینی که بتوانیم 30 درصد بیشتر از نیاز کشور تولید را انجام دهیم.
وی خاطرنشان کرد: این تولید تاکنون محقق شده و در ماه های آینده هم رو به افزایش خواهد بود و هیچ دغدغه ای در تامین مرغ و تخم مرغ مورد نیاز کشور نخواهیم داشت.
نماینده ویژه وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر ایران همچنین به تامین کالاهای اساسی مورد نیاز استان گلستان به خصوص روغن مصرفی مردم اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه کل نیاز استان گلستان دو هزار و ۴۰۰ تن است با دستور وزیر محترم جهاد کشاورزی ۴۰۰ تن بیش از نیاز استان یعنی دو هزار و ۸۰۰ تن نهاده مورد نیاز تامین شده است.
وی افزود: این نهاده ها به زودی در اختیار کارخانه‌های تسویه روغن استان قرار خواهد گرفت و یک ذخیره مناسبی علاوه بر نیاز مردم برای روغن خوراکی تامین خواهیم کرد.

هیچ کمبودی در کالاهای اساسی مورد نیاز استان گلستان نداریم
استاندار گلستان نیز اظهار داشت: در حوزه ذخیره کالاهای استراتژیک هیچ جای نگرانی نیست و به اندازه کافی کالاهایی که مشمول این طرح هستند در استان وجود دارد و هیچ کمبودی در حوزه کالاهای اساسی مورد نیاز استان نداریم.
علی محمد زنگانه با بیان اینکه این اصلاح اساسی در نظام اقتصادی کشور باید زودتر از این اتفاق می افتاد، اظهار امیدواری کرد با همراهی مردم عزیز این طرح به شکل هرچه بهتر اجرا شود.
وی با تاکید بر ضرورت آگاه سازی مردم در خصوص مزایای اجرای این طرح در دراز مدت برای اقتصاد کشور و معیشت مردمی که در دهک های پایین هستند، افزود: مردم باید بدانند یارانه هایی که قبلاً پرداخت می شده به گروه های هدف نمی رسیده و افراد برخوردار بیشتر استفاده می کردند.
زنگانه اضافه کرد: اگر این یارانه مستقیما به دهک های پایین پرداخت شود و افراد برخوردار هزینه مصرف خود را به صورت واقعی بپردازند، اتفاق خوبی رخ می دهد که جلوگیری از اسراف و قاچاق از مزایای آن است.

 نظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها