لطفا چند لحظه صبر کنید .

مناسبت روز
مناسبت سال
شعار سال
آمار سایت
  • آنلاین : 4
  • امروز : 75
  • دیروز : 176
  • این ماه : 2038
  • ماه گذشته : 4599
  • بازدید کل : 521624
نظرسنجی
تعداد آراء : 5
به خدمات ارائه شده توسط مدیریت امور عشایر در سال 1400 چه امتیازی می دهید؟
تاریخ درج: 1401/1/10    /  شماره خبر: 632   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

روابط عمومی

جلسه شورای عشایر و بدرقه عشایر تنگستان به ییلاق

جلسه شورای عشایری شهرستان تنگستان در منطق قشلاقی خائیز شهرستان تنگستان برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی مدیریت امور عشایر استان بوشهر، جلسه شورای عشایر شهرستان تنگستان به ریاست فرماندار، مدیر امور عشایر استان بوشهر و مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان در پاسگاه محیط بانی منطقه حفاظت شده خائیز برگزار شد.
فرماندار تنگستان در اولین جلسه شورای عشایر شهرستان در سال جدید گفت: گرچه از نظر تخصیص اعتبارات به عشایر شهرستان، جایگاه خوبی داریم اما برای قشر مولد عشایر که در واقع سرمایه و اندوخته کشور به شمار می رود، کافی نیست.
احمد لطفی درشورای عشایری سومین شهرستان عشایر نشین استان بوشهر افزود: ضرورت دارد بعد از بدرقه عشایر شهرستان، با یک برنامه ریزی دقیق در خصوص رصد مشکلات تولید و رفاه این جامعه پویا و فعال صورت گیرد.
لطفی تاکید کرد: مدت زمان حضور عشایر در ییلاقات سایر استان ها فرصت خوبی است که دستگاه های مرتبط با امورات عشایر در برطرف کردن نیازهای آب، علوفه، برق و اموزش و بهداشت عشایر شهرستان تلاش کنند تا با آمادگی کامل به استقبال از عشایر شهرستان در شش ماه دوم سال برویم.
مدیر امور عشایر استان بوشهر نیز در این جلسه گزارشی از خدمات ارائه شده به عشایر شهرستان در سال گذشته که شامل 60 مورد مخزن پلی اتیلن،مرمت راه، احداث پل و آب نما و توزیع علوفه به 140 خانوار عشایر تنگستان را ارائه نمود.
 نظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها