لطفا چند لحظه صبر کنید .

مناسبت روز
محرم
مناسبت سال
شعار سال
آمار سایت
  • آنلاین : 12
  • امروز : 87
  • دیروز : 70
  • این ماه : 2317
  • ماه گذشته : 3779
  • بازدید کل : 513324
نظرسنجی
تعداد آراء : 5
به خدمات ارائه شده توسط مدیریت امور عشایر در سال 1400 چه امتیازی می دهید؟
تاریخ درج: 1400/8/9    /  شماره خبر: 608   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

روابط عمومی

مدیر امور عشایر استان بوشهر:

مدیر امور عشایراستان در جلسه کمیته فنی مشترک با هیات علمی مرکز تحقیقات کشاورزی بوشهر گفت: آمادگی بهره گیری و ترویج یافته های جدید علمی اعضاء هیات علمی بخش علوم دامی در راستای افزایش بهروری دام عشایر استان را داریم.
 

 به گزارش روابط عمومی مدیریت امور عشایر استان بوشهر، در هفته پدافند غیرعامل، اعضاء کمیته فنی مدیریت امور عشایر استان بوشهر و هیات علمی بخش علوم دامی در دفتر مدیر امور عشایر، به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مربوط به خشکسالی و موانع و تعدیدهای موجود در تامین علوفه دام پرداخته و ضمن معرفی ارادئه یافته های مرکز تحقیقات در خصوص علوفه سرشاخه خرما و جهت ترویج و بهرمندی دام عشایراستان و به منظور کاهش نیاز به واردات علوفه از سایر استان ها و کاهش هزینه تمام شده دام های عشایر استان برنامه ریزی و هماهنگی های لازم صورت پذیرفت.

در این جلسه رئیس مرکز تحقیقات، آموزش وترویج کشاورزی استان بوشهرگفت:سرشاخه درخت خرما به عنوان جیره غذایی با ارزش وقیمت نازل می تواند تهدید کمبود علوفه مراتع عشایری را جبران کرد.

محمود دشتی زاده افزود:خشکسالی های پی درپی باعث بروز تهدیدهای جدی مانند شور شده اراضی ، کاهش منابع آب و کشت دیم و در نتیجه کاهش علوفه مراتع عشایر شده است که سرشاخه خرما می تواندکمبود علوفه عشایر را جبران کند.

 نظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها