لطفا چند لحظه صبر کنید .

مناسبت روز
محرم
مناسبت سال
شعار سال
آمار سایت
  • آنلاین : 8
  • امروز : 70
  • دیروز : 70
  • این ماه : 2300
  • ماه گذشته : 3779
  • بازدید کل : 513307
نظرسنجی
تعداد آراء : 5
به خدمات ارائه شده توسط مدیریت امور عشایر در سال 1400 چه امتیازی می دهید؟
تاریخ درج: 1400/7/16    /  شماره خبر: 605   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

روابط عمومی

وزیر جهاد کشاوری خبر داد:

وزیر جهاد کشاورزی در نشست خود با نمایندگان اقشار مختلف مردم شهرستان دشتستان اعلام کرد: در بخش صادارت دام عشایر مجوز آن از هفته گذشته صادر شده است
 

 به گزارش روابط عمومی مدیریت امور عشایر استان بوشهر، در ششمین سفر استانی هیات دولت به استان بوشهر، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در نشست خود با نمایندگان اقشار مختلف مردم شهرستان دشتستان اعلام کرد: در بخش صادارت دام عشایر مجوز آن از هفته گذشته صادر شده است

 مجوز صادرات بخشی ازدام عشایر با مجری گری شرکت پشتیبانی امور دام به صورت محدود از یک گمرک را صادر کرده ایم.

وی خاطر نشان کرد:اعتقاد ما بر این است که خود عشایر می بایست از منافع دام مازاد بهرمند شوند نه اینکه به صورت قاچاق از مرزها خارج شود.

ساداتی نژاد در خصوص طرح خرید دام مازاد عشایر اظهار بیان داشت:دام مازاد عشایر استان بوشهر را همانند استان های ایلام و کهگیلویه و بویر احمداجرایی خواهیم کرد.

وی اظهار امیدواری کرد:در صورتیکه دام های عشایر آبستن ، مولد و نیاز به نگهداری دارند ،شرکت پشتیبانی امور دام بصورت امانی نهاده دامی مورد نیاز را در اختیار عشایر قرار خواهد داد وبعد از دوره پروار تسویه خود را با پشتیبانی امور دام خواهد داد.

وزیر جهاد کشاورزی افزود:مالکیت اراضی کشاورزان و عشایر موضوع مهمی است زیرا کشاورز و عشایری که سند زمین ندارد می توان گفت که هویت ندارد.

وی افزود :در دولت سیزدهم یکی ازبرنامه های محوری وزارت جهاد کشاورزی ، بحث سند دار شدن زمین های کشاورزان و عشایر است که انشاءالله در طول چهار سال این دولت اراضی کشاورزان و عشایر را سند دار خواهیم کرد تا اینکه حداقل دراخذ تسهیلات بتوانند از سند زمین های خود به عنوان وثیقه استفاده کنند.

ساداتی نژاد اظهار امید واری کرد: در راستای حمایت از دامداران ، تامین سرمایه در گردش و تامین علوفه دوره پرواربندی مورد نیاز آنها با اهتمام بانک کشاورزی از هفته آینده ، به دامدارانی که پرواربندی دام سبک و سنگین دارند تسهیلات 12درصد 6 ماهه با سقف 50 میلیون تومانی اعطاء خواهیم کرد.نظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها