لطفا چند لحظه صبر کنید .

مناسبت روز
روز جمهوری اسلامی
مناسبت سال
تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
آمار سایت
  • آنلاین : 12
  • امروز : 84
  • دیروز : 203
  • این ماه : 84
  • ماه گذشته : 7695
  • بازدید کل : 437662
نظرسنجی
تعداد آراء : 1
ه خدمات ارائه شده توسط مدیریت امور عشایر در سال 1399 چه امتیازی می دهید؟
تاریخ درج: 1399/12/24    /  شماره خبر: 593   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

روابط عمومی

فرمانداران اعتبارات ارزش افزوده را در اختیار امور عشایر قرار دهند

استاندار بوشهر در شورای عشایری استان به فرمانداران تاکید کرد سهم عشایر از اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده را در اختیار امور عشایر قرار دهند.
 

 نشست شورای عشایری استان بوشهر با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران، استاندار بوشهر و مسئولین دستگاه های اجرایی استان به منظور بررسی مسائل و مشکلات عشایر استان در محل استانداری برگزار شد.

استاندار بوشهر در این نشست با اشاره به سهم عشایر از مالیات بر ارزش افزوده، گفت: فرمانداران موظف هستند اعتبارات ارزش افزوده تخصیصی به جامعه عشایری را در اختیار امور عشایر قرار دهند تا بر اساس برنامه تدوینی عملیاتی کنند.
عبدالکریم گراوند با بیان اینکه عشایر مولدترین و پرتلاش‌ترین افراد جامعه هستند، اظهار داشت: عشایر در عرصه‌های تولیدی، امنیتی، مرزداری، اشتغال‌زایی، راهداری و اقتصادی نقش مهم و اثرگذاری در کشور دارند.
وی با بیان اینکه عشایر محصولات مهمی دامی و پروتئینی تولید می‌کنند، گفت: راه‌اندازی فروشگاه‌های عرضه محصولات و تولیدات عشایر ضروری است.
استاندار بوشهر توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در مناطق عشایری را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: برای تامین برق در مناطق عشایری، طرح‌های مهمی با نصب و راه‌اندازی پنل های خورشیدی اجرا شده است.
گراوند با تاکید بر توجه به تعرفه آب مصرفی در مناطق عشایری، گفت: شرکت آب و فاضلاب استان آب مصرفی مناطق عشایری را بر اساس تعرفه آب روستایی لحاظ کند.
 
 


نظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها