لطفا چند لحظه صبر کنید .

مناسبت روز
روز جمهوری اسلامی
مناسبت سال
تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
آمار سایت
  • آنلاین : 7
  • امروز : 100
  • دیروز : 203
  • این ماه : 100
  • ماه گذشته : 7695
  • بازدید کل : 437678
نظرسنجی
تعداد آراء : 1
ه خدمات ارائه شده توسط مدیریت امور عشایر در سال 1399 چه امتیازی می دهید؟
تاریخ درج: 1399/10/17    /  شماره خبر: 586   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

روابط عمومی

جلسه شورای عشایری شهرستان دشتی برگزارشد

جلسه شورای عشایری شهرستان دشتی با حضور نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان و در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار دشتی، روئسای دستگاه های اجرایی شهرستان ،فرمانده بسیج عشایر و نمایندگان عشایر در محل فرمانداری شهرستان دشتی برگزار شد.
 

 عبدالله نادری در حلسه شورای عشایری شهرستان دشتی اظهار داشت:نگاه جمهوری اسلامی به جامعه عشایر مثل سایر جوامع است ، شهروند درجه1و2 نداریم.

فرماندار دشتی گفت:خدمات ارائه شده به عشایر براساس نظرات نمایندگان عشایر در جلسات قبل صورت گرفته است.

وی افزود:نشست های عشایری گره گشای مشکلات عشایر شهرستان بوده و بسیاری از خدمات ارائه شده در چند سال گذشته خروجی این نشست ها بوده و مابقی درخوات ها نیز انشاء الله تکمیل می گردد.

نادری اظهار امیدواری کرد: امادگی و حمایت خود را از طرح های جدید بخصوص صنایع دستی را داریم.نگاه ما مشکلات،نگاه عملگرایی است.

غلامجسین کرمی نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی نیز بیان کرد:نگاه به عشایر بایستی تغییر کند.تازمانیکه نگاه به عشایر به عنوان یک مهمان ناخوانده باشد و آنها را باور نداشته باشیم، مشکلات آنها حل نمی شود.

وی گفت:می بایست عشایر را در دل وذهن خود دوست داشته باشیم و مشکلات آنها را با تشکیل کارگروه ها شناسایی کنیم.

کرمی اظهار امیدواری کرد:به عنوان خادم مردم پیگیر مشکلات عشایر هستم.فقط شناسایی کنید

مدیر امور عشایر استان بوشهرنیزضمن تقدیر از هماهنگی و سیاست گزاری و تعامل دستگاه هایی که امورات تخصصی خود را در حوزه عشایری شهرستان دنبال می کنند،افزود:از محل منابع ملی، استانی،و ارش افزوده طی سالجاریمبلغ 2میلیاردو پانصد میلیون تومان جهت اجرای پروژه ها و خدمات مختلف در حوزه عشایری شهرستان مصوب شده وپروژه های مختلف در زمینه آب و راه در حال اجراست و تاکنون مبلغ 1 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای عشایر شهرستان معرفی شده اند.

عبدالمحمد امینی زاده افزود : با توجه به عمق محرومیت ها و نیازمندی های عشایر شهرستان ، انتظار حمایت و همکاری بیشتر از دستگاه های اجرایی می رود.

رئیس اداره امور عشایر شهرستان ،به عنوان دبیر جلسه ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین گزارشی جامع از عملکرد امور عشایر شهرستان ارائه داد.

شریفی در پایان ،خواستار تامین اعتبار خانه بهداشت عشایر از نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی شد.نظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها