لطفا چند لحظه صبر کنید .

تاریخ درج: 1399/9/25    /  شماره خبر: 583   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

روابط عمومی

جلسه شورای عشایری شهرستان تنگستان برگزار شد.

جلسه شورای عشایری تنگستان با حضور مسئولین در دل طبیعت زیبای منطقه عشایری خاییز برگزار شد.
 

 

شورای عشایری تنگستان با حضورفرماندار تنگستان ،مدیر امور عشایر فرمانده سپاه تنگستان، بسیج سازندگی و سپاه عشایر و روئسای دستگاه های اجرایی ، نماینده شوراهای عشایری و تعدادی از عشایر منطقه خائیز برگزار شد.

 

فرماندار تنگستان در این نشست با اشاره به نقش مهم عشایر در دفاع از کشور در مقاطع مختلف ونیز تامین محصولات دامی کشور اظهار داشت اگر بدرستی از جامعه عشایری حمایت نکنیم امنیت غذایی خود را به مخاطره انداخته ایم.

عبدالحسین رفیعی پور با بیان اینکه در راستای قابلیت تولید،سلامت و امنیت  غذایی گام جدی با حمایت و تامین مایحتاج عشایر برداشته می شود افزود:تامین سوخت و اب اشامیدنی مورد نیاز عشایر و استفاده از آبگرمکن و پکیج های خورشیدی برای تامین روشنایی و مشکلات حمل و نقل آنها طرح هایی هستند که در جهت رفا ه حال عشایر منطقه در حال اجرا می باشد.

مدیر امور عشایر استان در این جلسه گفت:با ایجاد دفتر نمایندگی امور عشایر در این شهرستان ، عشایر منطقه دیگر مجبور نیستند به ادارات شهرستان دشتستان و دشتی مراجعه کنند و ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن تسهیل و روان شده است.

 

 

 

عبدالمحمد امینی زاده بیان داشت:اعتبارات سهم عشایر این شهرستان  از محل ارزش افزوده طی3 سال و نیم گذشته 852 میلیون تومان درنظر گرفته شده بود که اجرای 3 باب اب انبار 3،مورد سطح صیقلی،آب نما و احداث دیوار حفاظتی ،آبرسانی سیار و توزیع مخازن ذخیره و27 دستگاه مولد خورشیدی توزیع و در حال اجرا می باشد.

 

 

 

 

شهرستان تنگستان با جمعیت 756نفردر قالب 152 خانوار سومین شهرستان عشایری استان بوشهر می باشد.

 

 

 

 
نظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها