لطفا چند لحظه صبر کنید .

تاریخ درج: 1399/9/5    /  شماره خبر: 577   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

روابط عمومی

سامانه بارشی

ورود سامانه بارشی به استان
 

 پیرو هشدار صادره هواشناسی و با عنایت به ورود سامانه بارشی به استان بوشهر از روزپنجشنبه 06/09/99 و تداوم فعالیت آن تا روز دوشنبه 10/09/99 و تقویت بیشتر این سامانه در روز شنبه و یکشنبه ، به منظور جلوگیری از احتمال ایراد خسارت به عشایر عزیز،احشام ،زیر ساخت ها بر رعایت دقیق موارد ذیل تاکید می گردد.

1-     اجتناب از ترددهای غیر ضروری و اطراق و چرا دام در نزدیکی رودخانه ها و دره های فصلی

2-     باتوجه به اینکه این سامانه بصورت کشوری می باشد ، و استان های همجوار نیز شرایط و مستعد سیلابی شدن می باشند .لذا این مسئله را در نظر داشته باشید که ممکن است حتی بدون بارندگی رودخانه ها از طریق بالا دست سیلابی شده و طغیان کنند.

3-     بدلیل اینکه ممکن است راه های ارتباطی عشایر قطعی ایجاد گردد لذا شایسته است علوفه  مورد نیاز دام و آذوقه لازم ، ذخیره و تامین گردد.

4-     در صورت بروز حوادث نسبت به اطلاع رسانی به مسئولین ادارات امور عشایر شهرستان ها اقدام گردد.و یا باشماره تلفن های 07733554576و07733554582اداره کل مدیریت بحران استانداری تماس حاصل نمایند.

5-     در صورت بروز حوادث نسیت به مستند سازی حوادث از قبیل عکس ، فیلم اقدام نمایند.

6-      در صورت خسارت به ایل راه های عشایری ، حجم خسارات وارده را جهت ثبت در سامانه بحران کشاورزی به ادارات شهرستان ها گزارش دهید.

7-    ضمن شکر گزاری از درگاه خداوند متعال یخاط بارش باران و به امید تداوم بارش ها  با آمادگی کامل به استقبال این سامانه بارشی بروید تا از مزایای آن بهرمند شوید.نظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها