لطفا چند لحظه صبر کنید .

مناسبت روز
کرونا
مناسبت سال
سال جهش تولید
آمار سایت
  • آنلاین : 8
  • امروز : 296
  • دیروز : 268
  • این ماه : 9104
  • ماه گذشته : 8530
  • بازدید کل : 375662
نظرسنجی
تعداد آراء : 12
به خدمات ارائه شده توسط مدیریت امور عشایر در سال 1398 چه امتیازی می دهید؟
تاریخ درج: 1399/2/31    /  شماره خبر: 551   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران

حضور رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در سازمان امور عشایر ایران

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس دهم شورای اسلامی با حضور در سازمان امور عشایر با رئیس سازمان امور عشایر ایران دیدار و گفتگو کرد.
 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، احمدعلی کیخا رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس دهم شورای اسلامی عصر سه شنبه 30 اردیبهشت ماه با حضور در سازمان امور عشایر با  کرمعلی قندالی رئیس سازمان دیدار کرد.

در این نشست، رئیس سازمان امور عشایر ایران با قدرداتی از زحمات و توجه مجلس دهم به جامعه عشابری، اظهار داشت: در این دوره مجلس، با ظرفیت های قانونی که برای عشایر ایجاد شد، اعتبارات بسیار خوبی به عشایر اختصاص یافت که از کلیه نمایندگان مجلس دهم قدردانی می کنیم.
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس دهم شورای اسلامی نیز در این نشست از زحمات و خدمات سازمان امور عشایر به جامعه عشایری قدردانی کرد.
دکتر علائی مقدم قائم مقام و معاون توسعه و امور زیربنائی، مهندس میراخورلی معاون توسعه مدیریت و منابع و مهندس عباسپور سرپرست حوزه ریاست سازمان امور عشایر ایران در این دیدار که در دفتر رئیس سارمان برگزار شد، حضور داشتند.
دکتر احمدعلی کیخا، متولد ۱۳۴۶ در زابل و فارغ‌التحصیل در رشته اقتصاد آب از استرالیا و نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی در دوره های هشتم و دهم از حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون بوده است.
 


نظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها