لطفا چند لحظه صبر کنید .

مناسبت روز
ماه شوال
مناسبت سال
سال جهش تولید
آمار سایت
  • آنلاین : 2
  • امروز : 232
  • دیروز : 250
  • این ماه : 2164
  • ماه گذشته : 7705
  • بازدید کل : 340558
نظرسنجی
تعداد آراء : 4
به خدمات ارائه شده توسط مدیریت امور عشایر در سال 1398 چه امتیازی می دهید؟
تاریخ درج: 1399/1/24    /  شماره خبر: 541   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   بازدید از مناطق عشایری

بازدید مدیر امور عشایر بوشهر از مناطق عشایری دشتستان
 

 مهندس امینی زاده به همراه رئیس اداره امور عشایر دشتستان و کارشناسان ضمن بازدید از مناطق عشایری شبانکاره و پروژه های اجرا شده ، از نزدیک با عشایر دیدار و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت. 

عبدالمحمد امینی زاده با بیان اینکه با توجه به شرایط پیش آمده و شیوع ویروس کرونا ، تمامی تمهیدات لازم در راستای آگاهی بخشی ، آموزش به عشایر و تمدید زمان کوچ به ییلاق با توجه به تفاهم نامه سازمان جنگلها و مراتع و سازمان امور عشایرایران و افزایش حجم آبرسانی و تامین آرد و دیگر مایحتاج عشابر تا کاهش روند شیوع ویروس کرونا خبر داد.

علی رحیمی رئیس اداره امور عشایر دشتستان نیز با بیان اینکه در ارائه خدمات به جامعه عشایری ، حمایت های خوبی از طرف فرمانداری شهرستان و مدیریت امور عشایر صورت می پذیرد و با تخصیص اعتبارات از محل ارزش افزوده ، استانی و ملی پروژهای ماندگاری در بین عشایر شهرستان اجرا و به بهره برداری رسیده است.

 وی از مجموعه دولت در راستای  حمایت از جامعه عشایری در جهت پیشگیری ، کنترل ویروس کرونا و مسدود نمودن راههای ورودی عشایری از استانهای همجوار ، تقدیر و تشکر کرد.                                                 نظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها